Nasze filmy

Paula & Grześ

Ślub na świeżym powietrzu to zawsze dobry pomysł. Szczególnie wtedy, gdy dwoje cudownych ludzi zawiązują węzeł małżeński w tak pięknej scenerii, nad stawem, w idealny letni dzień. Spotkaliśmy Paulę i Grzesia dwa lata temu na weselu Moniki i Adriana, które utkwiło nam w pamięci, Grześ był wtedy świadkiem. Zawsze miło zobaczyć po wielu latach znajome twarze.

Paulina & Kacper

Paulina – powinna poważnie rozważyć karierę jako modelka, ponieważ we wszystkim wygląda niesamowicie. Kacper – absolutny maniak rowerowy, nie spotkasz nikogo bardziej pasjonującego się jazdą na rowerze. Razem pobrali się w miejscu, które można określić jedynie jako ukryty skarb Polski. Zobacz, jak im poszło, poznaj Propela (najsłodszy Whippet EVER!) I dowiedz się, dlaczego był to jeden z najciekawszych wyjść z ceremonii, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Marta & David

Marta i David to taka para w której od razu można się zakochać. Wystarczy chwilę na nich popatrzyć by zobaczyć jak bardzo się kochają.
W pięknym Dworze Leśce wypowiedzieli słowa przysięgi i wypełnili wszystkich wzruszeniem i łzami.
Dekoracja ślubu i wesela była absolutnie powalająca i sprawiła, że wszyscy poczuli się jakbyśmy byli w magicznym lesie z bajki

Marta & Szymon

To była jedna z tych par, które będziemy długo wspominać. Od początku wiedzieliśmy, że ten dzień będzie piękny. Marta i Szymon to niesamowicie zabawna i towarzyska para. Tego dnia zachwyciła nas piękna sukienka w lesie, delikatny wianek, uczuciowe kazanie księdza, niesamowite ciasto marchewkowe, wycieczka z „ogórkiem” (aka Volkswagen T1) w letnie pola i co najważniejsze, byliśmy pod wielkim wrażeniem jak bardzo ta Para jest w sobie zakochana! W tak ciepłej i przytulnej atmosferze nagrywanie każdej sekundy było przyjemnością! Marta i Szymon jesteście cudowni! Ps: Ile marchewek możesz zauważyć w filmie? 🙂

Aleksandra & Rafał

Jak wygląda wesele, gdy muzyk poślubi miłość swojego życia? Oczywiście! Taniec i śpiew i śpiew i taniec! Aleksandra i Rafłmieli ślub, którego nie można zapomnieć. Byliśmy pod wrażeniem kiedy widzieliśmy jak wiele miłości i emocji było w nich i wokół nich. Jeśli lubisz fajerwerki, zimny ognie, koncerty rockowe, piękną dekorację ślubną i absolutnie niesamowitych ludzi popisujących się najlepszymi tanecznymi ruchami.

Paulina & Grzegorz

Przed Wami uroczy, romantyczny ślub Pauliny i Grzegorza w stylu rustykalnym.

Patrycja & Łukasz

Dzień, w którym Patrycja i Łukasz ślubowali sobie wieczną miłość, był tak niesamowicie wypełniony majowym słońcem i zielenią, że rustykalne dekoracje stanowiły już tylko kropkę nad “i” dla pełnej życia oprawy weselnej. Tyle samo wspaniałej energii miała w sobie para młoda, której mieliśmy szczęście towarzyszyć w jednym z najważniejszych dni ich życia.

Ania & Karol

Już jesteście gotowi wyjść do kościoła i słyszycie, że wielka burza odcięła prąd w całej okolicy. W trakcie wypowiadania przysięgi dalej szaleje burza, a deszcz grzmoci o chodnik na zewnątrz. Ale pod koniec ceremonii, wychodzi najpiękniejsze słońce i wita cię swoim ciepłem. I wtedy wiecie, że Wasza miłość jest błogosławiona.
Dziękujemy Ani i Karolowi za zaproszenie nas i możliwość sfilmowania Waszego cudownego dnia. Życzymy Wam wspólnego życia pełnego miłości i przygód!

Anastasiia & Rafał

 

Zapraszamy na relację z pięknego ślubu i wesela Anastasii i Rafała, wypełnionego miłością, pięknymi tradycjami i irlandzkim tańcem!

Ilona & Tim

 

Niecodziennie można doświadczyć wesela nad jeziorem w środku lasu. Niecodziennie można zobaczyć miłość, która rozkwita mimo granic. Ilona i Tim to jedna z najmilszych par jakie spotkaliśmy, ich ślub był jak sen na jawie i jesteśmy zaszczyceni, że możemy przedstawić Wam Ich historię.

Jagoda & Szymon

 

Jagoda i Szymon to para pełna energii, mieliśmy ogromną ilość frajdy robiąc film w którym dziękują swoim rodzicom!

Alicja & Rafał

 

Piękny ślub, cudowne wesele w malowniczej winnicy w Winnym Dworku i zabawa do rana! Czego więcej chcieć?

.

Ilona & Radek

 

Uroczystość odbyła się w Pałacu w Kurozwękach w bardzo eleganckiej atmosferze, po której nastąpiła szalona impreza w Zakątku Świętokrzyskim. Czuliśmy się jak w domu, wszędzie były tradycyjne ludowe wzory, świetne ruchy taneczne i wręcz wybuchowa (dosłownie) impreza. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Hej.

Marta & Paweł

 

Ceremonia miała miejsce w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny na Starym Mieście w Warszawie, a przyjęcie odbyło się w Boat House na brzegu Wisły. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mieliśmy okazję uwiecznić na filmie te piękne chwile.

 

Ola & Paweł

Uroczy ślub Oli i Pawła w stylu boho, udekorowany kwiecistymi wiankami i doprawiony śmiechem, emocjami i szczęściem. Wrześniowy wieczór po ceremonii przepełniony był śpiewem i tańcem. Było bardzo przytulnie i romantycznie.

Monika & Adrian

Delikatny ślub Moniki i Adriana na nadmorskim klifie. Przed dniem ślubu mieliśmy przyjemność sfilmować kilka chwil wraz z ich ukochanym psem Ramosem.

 

Nasza oferta

Długi Film + Teledysk

Film + Teledysk

Krótki film + Teledysk

 

Długość: 25-50 minut

Długość teledysku: 3-6 minut

Czas pracy: do 12 h

Ilość operatorów: 2

 

Długość: 25 minut

Długość teledysku: 2-4 minut

Czas pracy: do 12h

Ilość operatorów: 2

 

Długość: 10-20 minut

Długość teledysku: 2-4 minuty

Czas pracy: do 9h

Ilość operatorów: 2

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę OFERTA