Film otrzymacie na Pendrivie. Opakowanie jak i sam nośnik jest wykonywane specjalnie dla Was. Można zamówić dodatkowo film na DVD lub BluRay.

Oprócz tego otrzymujecie konto na naszej stronie, login i hasło, na którym będą do obejrzenia wszystkie wasze filmy. Login i hasło można udostępnić gościom, dzięki czemu unikamy kłopotliwego przekazywania płyty z filmem, która wędrować do niektórych gości może nawet latami.

Filmujemy wszędzie gdzie nas zaprosicie. Polska, Europa, a nawet cały świat.

Wybieramy muzykę, ale wszelkie sugestie dotyczące utworów bierzemy sobie do serca.

Mamy ogromne zaplecze sprzętowe. Kamera nagrywająca w 4K – jest. Kamera do slow-motion – jest. Obiektywy od szerokokątnych do tele-obiektywów. Rejestratory dźwięku, mikrofony kierunkowe i wpinane, krany, slidery i wiele wiele więcej.

Jesteśmy przygotowani na takie sytuacje. Niezależnie czy jest to ciemny kościół, czy też podczas wesela parkiet jest nastrojowo przyciemniony – używamy bardzo jasnych obiektywów i kamer o wysokiej czułości na światło co daje nam możliwość filmowania w każdej sytuacji.

Nie ma tu pytania które chcesz zadać? Możesz się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy. Odpowiadamy bardzo szybko!

 

POLECAMY:

wilczkiewicz-fotografia-slubna-warszawa